Blog stagiaire Fleur, week 15

Mijn naam is Fleur, ik ben 17 jaar en volg de opleiding Zelfstandig Medewerker Dierverzorging op niveau 2 op het Zone College in Doetinchem. Sinds 7 november loop ik stage bij Stichting Zalikas opvanghonden. In deze blog deel ik mijn ervaringen.

DAG 1:

Vandaag begon ik weer met de kennels dweilen. Toen dat klaar was heb ik even met gijs geknuffeld en geborsteld. Hij vond het super leuk. Daarna heb ik nog even wat opdrachten voor school gemaakt, want dat moest natuurlijk ook gebeuren haha. Toen ik daarmee klaar was heb ik buiten nog een aantal honden geborsteld en toen was ik alweer klaar.

DAG 2:

Vandaag begon ik weer met de kennels dweilen. Daarna heb ik met gijs geknuffeld en een paar opdrachten voor school gemaakt. Toen mocht ik even met Maartje en gijs spelen op het grote veld. Maartje vond het super leuk om achter de takken aan te rennen. En Gijs wilde wel eens geknuffeld worden haha. Daarna heb ik nog even met bielie en de andere honden geknuffeld en gespeeld en toen zat mijn dag er alweer op!

Ook waren dit mijn laatste stage dagen. Ik heb met plezier stage gelopen bij Zalikas. Ik heb veel geleerd over de verschillende honden, en hoe het is om met allemaal verschillende rassen te werken. Dit is dan ook mijn laatste blog. Verder wil ik nog zeggen dat ik Stichting Zalikas veel succes toe wens met de opvang! Het was leuk om hier stage te mogen lopen😊

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *